Pierwsza w Polsce wypożyczalnia poziomych czterokołowych wózków rowerowych.Wypożyczalnia mieści się w malowniczo położonym terenie. Trasy przebiegają przez Czarnorzecko-Strzyżowski Park Krajobrazowy. Serdecznie polecam MPX4 jako ekologiczny środek transportu dla całej rodziny jak i osób indywidualnych i niepełnosprawnych. Wybierając taką formę spędzenia wolnego czasu łączymy przyjemne z pożytecznym. Spędzamy czas z rodziną,spalamy zbędne
 kalorie i obcujemy z przyrodą. Dzięki czterem kołom podróż po bezdrożach, lesie z naszymi pociechami daje max frajdy. Dodatkowym atutem MPX4 jest wyposażenie w silniki elektryczne które wpomagają  pracę nóg. Jest idealną formą wypoczynku niezależnie od pory roku.

 

Wypożyczalnia

Czarnorzecko-Strzyżowski Park Krajobrazowy

Czarnorzecko-Strzyżowski Park Krajobrazowy - park krajobrazowy położony w województwie podkarpackim na Pogórzu Strzyżowskim i Dynowskim. Utworzony w1993 r. Wchodzi w skład Zespołu Karpackich Parków Krajobrazowych. Rolę otulinyparku pełni Czarnorzecki Obszar Chronionego Krajobrazu.

Znajdują się tu pasma górskie z najwyższym szczytem Suchą Górą (591 m n.p.m.). W parku występują wychodnie piaskowców, które proces erozji uformował wostańce. Kilkanaście spośród nich ma status pomnika przyrody.

Na terenie parku znajdują się liczne potoki. Przepływają tędy z licznymi odcinkami przełomowymi rzeki Stobnica i Wisłok. Niemal połowę powierzchni parku zajmują użytki rolne. Drugą połowę lasy o charakterze naturalnym, z przewagą jodły, bukai sosny. Rzadziej występują dąb szypułkowy, modrzew europejski oraz grab.

Rośnie tu 40 gatunków chronionych roślin górskich. Między innymi: śnieżyca wiosenna, śnieżyczka przebiśnieg, skrzyp olbrzymi oraz pokrzyk wilcza jagoda. Na terenie parku występuje także wiele chronionych gatunków zwierząt: puchacze,orliki krzykliwe, rysie, wydry i wilki.